Te! - Strūves meridiāna, pastkastes anatomija, Tērvetes pārbaude, Biķernieku izaicinājums

2. oktobrī LTV1 plkst. 21:15, Latvijas jaunatklāšanas raidījumā TE! Dace Grimze kopā ar TE! Dara apskatīs Latvijas neparastākās un dīvainākās pastkastītes, kā arī uzzinās kā tās pareizi izgatavot, Pauls Timrots testēs Tērveti, bet TE! Vietējie kopā ar Martu Selecku un Gustavu Terzenu atkārtos ģeometrijas uzdevumus uz Strūves meridiāna.

Māra Kampernova kopā ar TE! Rīga izstaigās Biķernieku meža takas un izmēģinās sacensību trases piedāvātās moto sporta aktivitātes, kā arī mērosies spēkiem ar kādu no TE! ievērojamākajiem auto ekspertiem. 

TE! komanda apzina Latvijas vietējās vērtības, notikumus un cilvēkus, kā arī veicina LV apceļošanu visās gadalaika sezonās. Raidījumu TE! veido VFS Films sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). TE! atbalsta LTV, Latvijas Pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Latvijas Valsts meži, Live Riga un Volvo. Par raidījumu informē radio SWH, IR, Rīgas Viļņi, DELFI. 
Skatītāji TE! komandai var sekot līdzi katru ceturtdienu LTV 1 ēterā, plkst. 21:15 uzreiz pēc Panorāmas, ar atkārtojumiem tās pašas nedēļas sestdienās plkst. 11:00. 

Komentāri

Kategorijas