Intervija ar Ingrīdu Mikiško

Jau nākam pirmdien Latvijā sāksies jaunais mācību gads. Un, kamēr skolēni bauda pēdējās brīvās dienas, pedagogi jau sākuši strādāt, un šajā nedēļā visos valsts reģionos pulcējas uz konferencēm.
Tieši šodien jaunākās aktualitātes izglītības jomā tiek pārrunātas Vidzemē un Latgalē. Bet skolās vienlaikus notiek pārbaudes, lai secinātu – vai tās ir gatavas uzņemt bērnus 1.septembrī. Izglītības un zinātnes ministrija šodien valdībā prezentēs informatīvo ziņojumu, kas turpmākajos pāris gados prognozē vidusskolēnu skaita samazināšanos. Tikmēr Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība šodien parakstīs vienošanās memorandu ar partiju "Saskaņa". Tajā paredzēta kopīga sadarbība, lai valsts budžetā panāktu 10% ikgadēju finansējuma pieaugumu izglītības un zinātnes nozarei, kā arī apstiprinātu pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku turpmākajiem gadiem.
Rīt Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība tiksies ar nozares ministri Inu Druvieti. Bet šobrīd arodbiedrības vadītāja Ingrīda Mikiško mums pievienojusies studijā.

Komentāri

Kategorijas