Latvijas futbola Virslīgas spēle "Riga FC" - FK "Liepāja"

0.0

Latvijas Virslīgas mačā vicelīderi Riga FC Skonto stadionā uzņēma priekšpēdējā vietā esošos liepājniekus. Spēle ritēja ar nelieku rīdzinieku pārsvaru. Pirmajā puslaikā laukuma saimniekiem radās divas izdevības, taču ne Eduards Daškevičs, ne Marko Regža tās neizmantoja. Otrā puslaika sākumā Rīga nopelnīja tiesības uz 11 metru soda sitienu. To sekmīgi izmantoja uz maiņu uznākušais brazīlietis Režinaldu Ramiriss. Pavisam drīz brazīlietis vēlreiz raidīja bumbu liepājnieku vārtos, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanas vārtu guvums netika fiksēts aizmugures stāvokļa dēļ. Puslaika vidū aktivizējās arī viesi un radīja dažas epizodes pie Kristapa Zommera sargātajiem vārtiem. Savukārt spēles izskaņa jau pagāja Riga zīmē. Tomēr nevienu no vairākām izdevībām mājinieki neizmantoja. Tādējādi rīdzinieki svinēja minimālu uzvaru ar 1-0.

Intervija - Antonijs Černomordijs, "Riga FC" kapteinis

Pēc šīs kārtas spēlēm Riga FC līderiem RFS futbolistiem pietuvojušies 3 punktu attālumā. Tiesa, RFS komandai ir vēl divas spēles rezervē.