RFS pēc cienījama pirmā puslaika spēli Eiropas futbola līgā uzsāk ar zaudējumu "FCSB"

0.0
Latvijas čempionvienība RFS piedzīvojusi debiju Eiropas otrajā prestižākajā klubu turnīrā Eiropas līgā. Pa pirmo spēli pret Bukarestes "FCSB" no Rumānijas ziņo Matīss Timofejevs.

RFS sākumsastāvā 4 Latvijas futbolisti - Balodis, Zelenkovs, Savaļnieks un Ikaunieks. Sākums pagalam neizdevies - vārtsarga Ondoa kļūda noveda pie zaudētiem vārtiem un 0-1. RFS nesalūza - pēc stūra sitiena bumba nonāca pie kapteiņa Žigas Lipuščeka un slovēnis bumbu precīzi raidīja vārtu stūrī 1-1. Turpinājumā gan FCSB bija meistarīgāki un veiksmīgāki. Pirmā puslaika otrajā daļā Stefanesku panāca 2-1 mājinieku labā, bet otrajā puslaikā neapturams bija FCSB kapteinis Darius Olaru. Viņam 2 gūti vārti un Rumānijas čempionei panākums ar 4-1. RFS EL debijā diemžēl zaudējums.

Intervija - Roberts Savaļnieks, "FC RFS" aizsargs

Intervija - Viktors Morozs, "FC RFS" galvenais treneris

Nākamā EL spēle RFS jau nākam ceturtdien pret Turcijas grandu Galatasaray, kuras sastāvā ir vairākas Pasaules futbola zvaigznes.