Latvijas kausa pusfinālā "Auda" sakauj "Liepājas" futbolistus

0.0

Latvijas kausa pusfinālā Auda-Liepāja šīs sezonas neveiksminiecei Liepājai bija pēdējā iespēja draņķīgo sezonu pavērst par labu – izcīnot Latvijas kausu Liepāja nodrošinātu ceļazīmi uz Eirokausiem. Laukuma saimniece Auda gan cerīgos liepājniekus savā laukumā atvēsināja diezgan ātri – nigērietis Taivo pēc 15 minūtēm guva pirmos vārtus, bet puslaika izskaņā arī teicami pabeidza zibenīgu Audas izspēli un puslaikā 2:0. Liepājai ne mazāko cerību uz tik ļoti vajadzīgo finālu. Liepājas sezonu ļoti labi raksturoja Taivo trešie vārti – pagalam slikts lēmums un nigērietim hattrick jeb trīs vārtu spēle, bet Liepājas sezonas murgs turpinās. Spēles izskaņā pat Liepājai izdevās pāris kvalitatīvi uzbrukumi, bet rezultāts nemainījās pārliecinoša Audas uzvara ar 3:0.

Intervija - Krišjānis Zviedris, FK "Auda" vārtsargs

Latvijas kausa finālā Auda spēlēs pret Latvijas čempioni un šībrīža Virslīgas līderi RFS – fināls 30. oktobrī.