Baltijas TOP līgas spēlē "Miesnieki/Ķekava" regbisti pamatīgi zaudē Viļnas "Geležinis Vilkas" komandai

0.0

Miesnieki/Ķekava regbistiem šī pamatturnīra pēdējā spēle neko daudz nenozīmēja, tikmēr Viļnas "Geležinis Vilkas" komanda vēl teorētiski varēja cerēt uz vietu pusfinālā. Jau pirmajās minūtēs lietuvieši veiksmīgi uzbruka un izdarīja divus piezemējumus un realizācijas sitienus, panākot 14-0. Tad beidzot uzbrukumus sāka vērpt arī miesnieki un atbildēja ar vienu piezemējumu, ko veica Jānis Pelēcis. Puslaika beigās lietuvieši izdarīja trešo piezemējumu un realizāciju, un atpūtā ejot 5-21.

Otrajā puslaikā spēlē ritēja iepriekšējās sliedēs, proti, lietuvieši izdarīja divreiz vairāk piezemējumus nekā mūsējie. Šī attiecība bija 4-2 Vilkas labā. Miesniekiem pēdējo piezemējumu izdarīja kapteinis Emīls Balodis. Beigās Latvijas čempioniem likumsakarīgs zaudējums mačā ar 17-47.

Intervija - Guntis Cirša, "Miesnieki/Ķekava" regbists

Tādējādi Miesnieki/Ķekava regbistiem šogad Baltijas TOP līga tikai zaudējumi un pēdējā 7.vieta.