Pazudusī. Francijas detektīvseriāls. 1. sērija (16+)

0.0

Elza un Lorāns Lazasi ir ideāls pāris – precējušies jau 20 gadu, joprojām iemīlējušies, audzina pusaugu meitu Lisiju. Tomēr kādudien Elza neatgriežas no rīta skrējiena un pazūd bez pēdām. Lorānu un viņa meitu pārņem bailes, taču, kad policija paziņo, ka Elza nav tā, par kuru izlikās, viņu pasaule sagrūst. Lorānam ir jāpieņem realitāte – mīļotā sieviete glabā noslēpumu, un viņas pagātne pēkšņi ir nākusi gaismā. 

1. sērija

Elza un Lorāns Lazasi ar meitu Lisiju dzīvo idillisku dzīvi Francijas kalnu ciematā. Kad Elza rīta skrējiena laikā pazūd, Lorāns nespēj noticēt, ka viņa ir aizgājusi pati. Domājot, ka ar sievu kaut kas ir noticis, viņš cenšas pārliecināt policijas leitnantu Martino uzsākt viņas meklēšanu. Lieta izrādās nopietna, jo Elzas parastajā skrējiena maršrutā tiek atrastas viņas asinis un rokassprādze. Lisija atklāj, ka dažas dienas pirms pazušanas māte izturējusies dīvaini. Kad sākas liela mēroga meklēšana, Lorāns atklāj, ka viņa sieva ar kādu tikās. Kas ir šis vīrietis un kāda viņam var būt saistība ar Elzas pazušanu? Pārmeklējot sievas mantas, viņš atrod savādu medaljonu ar bērna fotogrāfiju.

L'Abime. Fracija, 2022. 

Režisors: Fransuā Vels. Lomās: Sāra Mortensena, Žils Alma, Marija Malja, Elēna Sizareta, Samuels Labarts, Anna Luarē u.c.