Nīderlandes karaliene Maksima. Biogrāfisks seriāls. 1. sērija (12+)

0.0

Sešu sēriju seriāls vēsta par Nīderlandes karalienes Maksimas dzīvi un seko Argentīnā dzimušās meitenes ceļam uz topošās karalienes titulu. Seriāls uzņemts pēc Marsijas Luitenas dižpārdokļa motīviem. Mūsdienu sižeta līnija sākas Seviljā 1999. gadā, kad Maksima satiek kroņprinci Vilemu Aleksandru, bet pagātnes uzplaiksnījumi atklāj pieredzi, kas veidojusi jauno sievieti. Kad prese atklāj Maksimas un kroņprinča attiecības, izvirst kaismīgi strīdi par viņas tēva politisko karjeru Videlas diktatūras laikā. Vai apņēmīgā un mērķtiecīgā Maksima ceļā uz virsotni spēs palikt patiesa pret sevi un lojāla pret ģimeni? 

1. sērija 

Maksima un Vilems Aleksandrs satiekas kopīgu draugu ballītē Seviljā. Starp abiem uzplaukst romantiskas jūtas. Kad Vilems Aleksandrs aizved jauno draudzeni uz Hāgu un iepazīstina ar vecākiem, Maksima dara visu iespējamo, lai atstātu labu iespaidu.

Maxima. Biogrāfisks seriāls. Nīderlande, 2024. Režisori: Saskija Dīzinga, Joša Duka un Ivans Lopess Nunjess. Lomās: Delfina Čavesa, Marteins Lākemeiers, Sebastiāns Kohs, Elsija de Braua un citi.