Pasaules čempionāta biatlonā iedzīšana sievietēm un vīriešiem

Čehijas pilsētā Nove Mesto turpinās pasaules čempionāts biatlonā. Svētdien iedzīšanas sacensībās dāmām Latvijas biatloniste Baiba Bendika izcīnīja 11. vietu, par spīti sešām pieļautajām kļūdām šautuvēs.

Par uzvarētāju tika kronēta Francijas biatloniste Žilija Simona, kura ugunslīnijās pieļāva tikai vienu kļūdu. Finišu viņa sasniedza 29 minūtēs 54,8 sekundēs. 46,3 sekundes no viņas atpalika itālieti Liza Vitoci. Žistīne Brezā Bušē palika trešā, no tautietes atpaliekot 49,3 sekundes.

Latvijas spēcīgākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Čehijā pēc sešām kļūdām šaušanā ieguva 19. vietu pasaules čempionātā 12,5 kilometru iedzīšanas distancē.

Turpinoties Norvēģijas biatlonistu dominancei, karjerā 18. pasaules čempiona titulu izcīnīja Johaness Tinjess Bē, kurš finišu sasniedza pēc 32 minūtēm un 36,9 sekundēm. Sturla Holms Legreids atpalika 28,7 sekundes, savukārt Vetle Sjostads Kristiansens nopelnīja bronzu ar finišu 38,5 sekundes pēc čempiona.