Pasaules čempionāta biatlonā sprints vīriešiem

Latvijas biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs sestdien Čehijā abās šaušanās ne reizi nekļūdījās un finišēja 12. vietā pasaules čempionātā 10 kilometru sprinta distancē. Iekļūstot labāko ducī, Rastorgujevs sasniedza karjerā otro labāko rezultātu sprintā pasaules čempionātos.

Pasaules čempionātā debitējušais Renārs Birkentāls un Edgars Mise finišēja attiecīgi 70. un 77. vietā 99 dalībnieku konkurencē. Birkentāls nesašāva trīs mērķus, savukārt Mises rēķinā bija divas kļūdas. Dalībai iedzīšanas distancē kvalificējās tikai 60 labākie.

Pirmo zelta medaļu sprintā izcīnīja nekļūdīgi šāvušais norvēģis Sturla Holms Legreids, finišējot pēc 25 minūtēm un 23,9 sekundēm. Titulētais Johaness Tinjess Bē atpalika 3,5 sekundes un nopelnīja sudrabu, savukārt par bronzas laureātu kļuva čempionam 18,6 sekundes zaudējušais Vetle Sjostads Kristiansens, visu goda pjedestālu aizņemot Norvēģijas biatlonistiem. Bē un Kristiansens slēpoja pa vienam soda aplim.