V.I.P. 16. jūnijs. Speciālizlaidums - sezonas simpātiskākās komandas

Pirms dodamies atvaļinājumā, baudām sauli, svinam Līgo svētkus, vēl viena divkauja ar erudīciju. Šovakar īpaša – sezonas noslēguma spēle, kurā noskaidrosim veiksmīgāko komandu no tām divām, kurām skatītāji piešķīruši simpātiskākās komandas titulu.  Skatītājiem ir paticis, kā spēlē komandas, kuru kapteiņi ir ar vislatviskākajiem vārdiem un uzvārdiem -  Kārļa Liepiņa un Jāņa Kļaviņa trijnieki.

Kārlis Liepiņš - komandas kapteinis, strādā apdrošināšanas nozarē un dzīvo Pierīgā. Aizrauj vēsture, prāta «asināšana» un futbola spēlēšana ar draugiem. Regulārs Dziesmu svētku dalībnieks kopš 1998. gada. Patīk sevi izaicināt - pagājušā gadā pirmo reizi piedalījies MTB maratona 47 km distancē. Tagad gribētos izmēģināt spēkus VIP spēlē.

Kristaps Matisons - interesē sports, ģeogrāfija, vēsture. Patīk doties ceļojumos un pašam tos organizēt. Strādā apdrošināšanas kompānijā un dzīvo Salaspilī.

Pēteris Neimanis - ir apaļi 40, trīs burvīgu bērnu - divu meitu un dēla - tēvs un ļoti gudras un sirsnīgas sievas vīrs,  ar savu ģimeni ļoti lepojas! Vienmēr patikušas dažādas erudīcijas spēles. Līdz šim vienīgā pieredze tādās ir savulaik Pica TV demonstrētais «Lampu drudzis». Strādā Ventspilī vietējā avīzē «Ventas Balss» un tāda paša nosaukuma ziņu portālā. Savulaik bija izteikts sporta apskatnieks, bet tagad jāpieskata arī citas jomas.


Jānis Kļaviņš - komandas kapteinis. Šobrīd dzīvo Ventspilī, taču dzimtās mājas atrodas Cēsīs. Nodarbošanās ir saistīta ar elektroniku, kā arī uzņēmējdarbību. Darbam tiek atdots ļoti daudz laika, taču brīvajā laikā labprāt spēlē florbolu, nodarbojas ar klinšu kāpšanu vai dodas izbraucienos ar velosipēdu. Šovasar Jānim ir plāni doties pāri Atlantijas okeānam un apskatīt Kanādu. 

Kristaps Auzāns. Programmas „Iespējamā misija” ietvaros strādā par ekonomikas un matemātikas skolotāju Dobelē un ir priecīgs par veiksmīgi noslēgtu pirmo mācību gadu. Brīvo laiku Kristaps pavada, nodarbinot prātu ar loģikas uzdevumiem, spēlējot sarežģītas galda spēles, kā arī lasot dažāda satura grāmatas. Vasaras plānos Kristaps paredzējis veikt mazu ceļojumu pa Latviju, lai labāk izprastu cilvēku dzīvi dažādos valsts novados.  

Vilnis Auzāns - žurnālists no Bauskas. Īpašu interesi velta politikai, kultūras jautājumiem, mūzikas aktualitātēm, tāpēc labi orientējas daudzās sfērās, kas skar Latviju. Taču brīvajā laikā Vilnim tīk doties arī kādā ārzemju ceļojumā vai arī veldzēt dvēseli darbojoties lauku saimniecībā „Bieranti”. Vasarā Vilnis plāno nesteidzoties izbaudīt silto Zemgales klimatu un pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

Komentāri

Kategorijas