"Dobeles Tenax" tiek Baltijas līgas Final4

Baltijas handbola līgas ceturtdaļfināla atbildes mačā šodien "Tenax Dobele" pārspēja Lietuvas "Dragunas" 33-28 un tika pusfinālā. Par spēli Lotārs Zariņš.

Baltijas handbola līgas ceturdaļfināla otrajā spēle Dobeles Tenax uzņēma Klaipēdas «Dragunas».

Izslēgšanas spēļu karstums šodien valdīja Dobelē. Iepriekšējā mačā viesos dobelnieki zaudēja ar 21:24. Lai tiktu pusfinālā mājiniekiem bija jāuzvar ar vismaz trīs vārtu pārsvaru. Dobele labi strādāja aizsardzībā. Artūrs Kuģis atvairīja sešus viesu metienos pēc kārtas, to skaitā vienu soda metienu. Pēc pirmā puslaika mājinieki vadībā ar 14:11. Otrajā spēles daļā Dobele pacietīgi spēlēja savā zonā un izmantoja iespējas uzbrukumā. Panākums mačā ar 33:28 un ceļazīme uz pusfinālu. Rezultatīvākais mājiniekiem ar astoņiem vārtiem Ņikita Pančenko. Dobeles Tenax ir vienīgā no trim Latvijas komandām, kas spēlē Baltijas līgas izslēgšanas mačos.