Latvijas čempionāts volejbolā sievietēm. VK "Jelgava" - "RSU/MSĢ"

Noskaidrojušās abas finālkomandas, kas cīnīsies par čempionu titulu Latvijas sieviešu volejbola čempionātā. Tās ir RVS/LU un Jelgavas vienības. Ja RVS jau dienu iepriekš pusfināsērijā ar 2-0 bija pieveikušas SUFA/Daugavpils Universitātes volejbolistes, tad jelgavniecēm šodien bija nepieciešama trešā – izšķirošā spēle, lai pārspētu Rīgas Stradiņa universitātes/Minusas volejbola skolas komandu. Pirmais sets pagāja jelgavnieču zīmē 25-19. Otrajā setā viss sagriezās kājām gaisā, mājinieces neredzēti daudz kļūdījās un Stradiņa Universitātes volejbolistes revanšējās ar tādu pat rezultātu. Nākamais sets kļuva par jelgavnieču katastrofu – nekas nevedās, nelīdzēja ne pusminūtes pārtraukumi, ne daudzās maiņas. Turpretī studentēm viss otrādi. Īpaši neapturama uzbrukumā bija Kristīne Leskimoviča, un bezierunu ar 25-11. Ceturtais sets – atkal dekorāciju maiņa - Jelgavas komanda atrada sevī spēkus un uzvarēja setu, atdodot rīdziniecēm vien 11 punktus. Viss izšķīrās piektajā setā, kurā savu skatītāju vētraini atbalstītas triumfēja Jelgavas volejbolistes ar 15-8. Visā spēlē panākums ar 3-2.