Latvijas hokeja Virslīga. HK "Mogo/LSPA" - HK "Prizma"

Latvijas virslīgas pursfinālsēriju sekmīgi sākuši pamatturnīra uzvarētāji HK “Mogo/LSPA” hokejisti, kas pirmajā mačā ar 3-2 pieveica “Prizmas” vienību. Tomēr, uzvara nāca smagā cīņā. Pirmais periods neko tādu nesolīja, jo HK “Mogo/LSPA” divreiz izmantojot skaitlisko vairākumu panāca 2-0 savā labā. Vārtus guva Toms Opels un Krišjānis Rēdlihs. Tomēr otrajā trešdaļā situācija mainījās. Vispirms Prizmas papildinājums Edijs Brahmanis arī skaitliskajā vairākumā atguva vienus vārtus, bet tad jau skaitliskajā mazākumā pretuzbrukumā Elvis Kaimiņš rezultātu izlīdzināja. Lai arī bija redzams HK “Mogo/LSPA” hokejistu pārākums trešajā periodā nekas nemainījās, un pamatlaiks beidzās 2-2. Papildperiodā spēlējot 3 pet 3 HK “Mogo/LSPA” bija 5-6 labi momenti, taču to realizācija piekliboja. Nācās izpildīt soda metienu sēriju, kurā vārtus guva HK “Mogo/LSPA” hokejisti Kārlis Ozoliņš un Mārtiņš Šulcs. Līdz ar to HK “Mogo/LSPA” smaga uzvara spēlē ar 3-2.

Intervija - Kārlis Ozoliņš, HK “Mogo/LSPA” kapteinis

Tagad sērija līdz 4 uzvarām Mogo/LSPA ir vadībā ar 1-0, un nākamo spēli ar Prizmas hokejistiem aizvadīs otrdien.