Latvijas hokeja Virslīgā HK "Prizma" vēlreiz apspēlē HS "Rīga"

Latvijas hokeja līgas izslēgšanas spēles turpinājās ar otrajām spēlēm. ''Prizma'' cīnījās pret ''Rīga'' un regulārās sezonas uzvarētāja ''Mogo/LSPA'' ar Lietuvas klubu ''7Bet-Hockey Punks''. Par spēles gaitu no "Volvo" halles ziņo kolēģis Andris Auziņš.

Ceturtdaļfināla sērijasotrajā spēlē starp 2014. gada Latvijas čempioni HK «Prizma» un Hokeja skolu “Rīga” laukuma saimnieki prizmieši sāka vareni, jau astotajā minūtē rezultāts bija 2:0 viņu labā un jaunie rīdzinieki vairs nevarēja spēlēt no aizsardzības. Trešajā trešdaļā uz brīdi šķita, ka intrigas beigās nebūs, jo pēc Krista Apsīša vārtu guvuma bija jau 4:1 “Prizmas” labā, bet “Prizma” nopelnīja 5 minūšu noraidījumu, spēlējot bez vārtsarga Kristers Ansons vienus vārtus atguva un vairākkārt sacēla īstu vētru Jāņa Auziņa vārtu priekšā – HS «Rīga» cīnījās līdz pēdējām sekundēm, bet punktu spēlei pielika Kristapa Riekstiņa metiens jau tukšajos Rīgas vārtos 5:2 uzvara “Prizmai” un sērijā līdz trim uzvarām 2-0 par labu HK «Prizma».