Baltijas volejbola līga. "RTU Robežsardze/Jūrmala" - "Selver/TalTech"

Baltijas līgas pamatturnīra pēdējo maču aizvadījuši RTU Robežsardze Jūrmala volejbolisti, kas savā laukumā uzņēma vicelīderus – Tallinas Selver TalTech vienību. Pirmajos divos setos bija redzams viesu pārākums uzbrukumā un blokā, tāpēc mājiniekiem izredžu nebija daudz. Toties trešajā setā RTU rindās bez Jēkaba Dzeņa pamazām iespēlēties sāka arī Matīss Gabduļins un spēle izlīdzinājās. Lai arī lielāko daļu priekšā bija igauņi, seta beigās mājinieki aizgāja pretiniekiem garām un uzvarēja to ar 25-23. Ceturtais sets sākās kā iepriekšējā turpinājums un rezultāts jau ātri bija 6-1 Robežsardzes labā. Tagad jau Selver centās mūsējos panākt, kas seta beigās arī izdevās. Saspringtā galotnē ar 27-25 pārāki bija viesi un RTU piedzīvoja zaudējumu mačā ar 1-3.

Intervija - Jēkabs Dzenis, “RTU Robežsardze Jūrmala” volejbolists

RTU Robežsardze Jūrmala volejbolistiem pamatturnīrs ir beidzies un viņi ir trešie. Bet viņus apsteigt vēl var Daugavpils un Jēkabpils komandas, kurām 2 spēles rezervē.