Latvijas - Igaunija basketbola līgā BK "Ogre" sagrauj BK "Liepāja"

Šodien vienīgajā apvienotās Latvijas - Igaunijas līgas spēlē BK ''Liepāja'' savā laukumā spēkojās pret BK ''Ogri''. Sezonas pirmajā klubu mačā uzvaru ar 13 punktu pārsvaru izcīnīja ogrēnieši. Kā aizritētja šīsdienas spēle, ziņo Matīss Timofejevs.

Liepājniekiem sastāvā pamatīgi robi – nespēlēja ne Šiliņš, ne Birkāns, ne Žunda. Bet pirmo reizi triju gadu laikā kurzemniekiem pievienojies ārzemnieks – tas ir Ukrainas aizsargs Kirilo Marčenko.

Ogre spēlēja ātri rezultatīvi bija Zēbergs un Magone. Viesiem izcila precizitāte no spēles un plus 9. Otrajā ceturtdaļā liepājniekiem 9 punktu izrāviens Helmaņa un Vanaga izpildījumā ļāva pietuvoties līdz mīnus 2. Ogre ar pāris veiksmīgām epizodēm gan mājiniekus apklusināja. Pēc pirmā puslaika Ogrei 11 punktu pārsvars.

Otrajā puslaikā Ogre pārbrauca pāri liepājniekiem – labi spēlēja Magone, Apsītis un Dārgais. Ogrēniešiem graujoša uzvara ar 99 -68.

Intervija - Renārs Magone, BK “Ogre” uzbrucējs

Uzvara ļauj Ogrei nostiprināties izslēgšanas spēļu zonā, bet Liepāja no tās attālinās.