Latvijas tenisisti izlaiž pārsvaru un piekāpjas Izraēlai Deivisa kausā

Latvijas un Izraēlas vīriešu izlašu duelī Pasaules pirmās grupas izslēgšanas kārtā šodien visās trijās spēlēs uzvarēja viesi un Latvijai zaudējums ar 2-3.

Pēc pirmās dienas Latvijas komanda bija vadībā ar 2:0. Šodien vispirms notika dubultspēle, kurā Ernesta Gulbja un Kārļa Ozoliņa duets ar 3-6, 3-6 piekāpās Edanam Lešemam un Danielam Cukermanam. Šī kļuva par Gulbja pēdējo spēli Latvijas izlases rindās.

Arī turpinājums Latvijas tenisistiem nebija veiksmīgs. Roberts Štrombahs tikās ar rangā desmit pozīcijas augstāk esošo Išai Olielu un piedzīvoja zaudējumu ar 1-6, 4-6.

Intervija - Roberts Štrombahs, Latvijas izlases tenisists

Līdz ar to kopējais rezultāts kļuva 2:2 un viss izšķīrās pēdējā vienspēlē. Tajā tikās Ozoliņš un Cukermans. Pirmajā setā līdzīgā cīņā taibreikā ar 7/5 uzvarēja Ozoliņš, bet otrajā Cukermans revanšējās ar 6/2. Izšķirošajā trešajā setā ar 6/4 pārāks bija Cukermans un līdz ar to visā Deivisa kausa mačā ar 3:2 virsroku guva Izraēlas tenisisti