Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - "Viimsi"

Abas komandas tikās pirmo reizi kopš pērnās sezonas fināla, kur pārliecinoši VEFs izcīnīja uzvaru ar 30 punktu pārsvaru.

Spēli labāk iesāka Viimsi, panākot +7. Ceturtdaļas vidū VEFs minimāli izvirzījās vādībā ar 12:11, bet viesi turpināja spēlēt precīzi. VEFam kliboja punktu gūšana un pirmo ceturtdaļu mājinieki noslēdza ar -1. Otrajā ceturtdaļā bumba abām komandām biežāk lidoja garām grozam, nevis tajā iekšā. Puslaika pārtraukumā mājinieki devās atkal ar viena punkta deficītu.

Viimsi kāpināja uzbrukumu visu trešo ceturtdaļu un desmit minūtes viesi noslēdza ar +9. Noslēdzošā ceturtdaļa nesākās cerīgāk. Pārliecību komandā centās atgriezt Kristers Zoriks. Taču ar to bija par maz un VEFs pārtrauca 16 uzvarētu spēļu sēriju. Zaudējums Viimsi ar 65:72.