Nāciju kauss Siguldā

Šodien Siguldas kamaniņu trasē sākās Nāciju kausa sacensības, kur startēja trīs latvietes un divas ieguva arī medaļas.

Nāciju kausā jeb kvalifikācijas sacensībās piedalījās trīs Latvijas sportistes Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa un Kendija Aparjode. 17 sportistu vidū otrais labākais starts pedevās Vītolai, kura beigās finišēja 41 sekundē un 97 simtdaļās

Intervija - Elīna Ieva Vītola, Latvijas kamaniņu braucēja

Uzreiz aiz Latvijas kausa ieguvējās trešajā vietā palika Kendja Aparjode, atpaliekot par 46 simtdaļām. Pasaules kausa iepriekšējā posmā Pārksitijā Aparjode ierindojās 16. vietā un atzīst, ka sezonā neiet kā cerēts.

Intervija - Kendja Aparjode, Latvijas kamaniņu braucēja

Uzreiz aiz goda pjedestāla ceturtajā vietā palika Sigita Bērziņa, kura rītdienas Pasaules kausa sacensībās cer tikt labāko sešiniekā.

Intervija - Sigita Bērziņa, Latvijas kamaniņu braucēja

Rīt Pasaules kausa ceturtajā posmā uz starta dosies sievietes, kā arī vīriešu un sieviešu divvietīgās ekipāžas. Savukārt svētdien starts paredzēts vīriešiem un komandu stafetēm.