Latvijas - Igaunijas basketbola līgā Latvijas Universitātes basketbolisti otro reizi sezonā apspēlē "Valmiera Glass/ViA" komandu

Pērn Latvijas Universitātes basketbolisti uzvarēja Valmieru LBL ¼ finālā, turklāt šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē stundti vidzemniekus sagrāva ar 100 pret 60.
Valmiera alka revanšu, bet LU palīdzēt nevarēja līderis Dāvids Vīksne.
Spēli ļoti pārliecinoši sāka studenti un Reinis Avotiņš viņam 10 gūti punkti 4 minūšu laikā un LU plus 10.
Milzīgs pārsvars cīņā par atlēkušajām bumbām un labāka precizitāte ļāva viesiem krietni palielināt pārsvaru - pēc 1. puslaika LU priekšā ar 48-28.

Pēc pārtraukuma valmierieši viesu pārsvaru sadeldēja līdz mīnus 9, bet LU rindās ar double-double izcēlās kapteinis Edvards Mežulis un Latvijas Universitāte svinēja uzvaru spēlē ar 88 pret 72

Intervija - Edvards Mežulis, BK “Latvijas Universitāte” kapteinis

Latvijas Universitātei šis bija sestais panākums sezonā un viņi saglabā 12. vietu tabulā, bet Valmiera ir 15.