Latvijas hokeja Virslīga. "Dinamo Rīga" - HK "Mogo/LSPA"

Šodien Latvijas hokeja Virslīgā norisinās trīs spēles. Otrās vietas īpašniece ''Dinamo Rīga'' savā laukumā uzņēma ''Mogo''/LSPA. 18 mačos ''Mogo'' vēl nav zaudējusi ne punktu. Citā spēlē čempione ''Zemgale''/LLU cīnās pret ''7bet-Hockey Punks''. Par spēli Rīgā mums stāstīs kolēģis Lotārs Zariņš.

Jau dueļa sākumā abas komandas apdraudēja viena otru vārtu drošību. Piecas minūtes pirms trešdaļas beigām Patriks Trasūns atklāja mača rezultātu. Pusminūti vēlāk Renārs Kamergrauzis panāca jau 2:0. Punktu pirmajai trešdaļai pielika Ginta Meijas vārti vairākumā. Otrais periods iesākās ar Kriša Lipsberga precīzo metienu. Trīs minūtes vēlāk Dominiks Matoņaks ar metienu vārtu devītniekā sarūpēja atbildi viesiem, panākot 2:3. Līdz perioda beigām abas komandas katra guva vēl vienus vārtus. Noslēdzošajā trešdaļā no abām komandām sekoja arī asumi. Mogo guva divus vārtus un svinēja uzvaru ar 6:3.

Intervija - Artūrs Ozoliņš, HK “Mogo” uzbrucējs

Mogo ar 19.uzvaru pēc kārtas atkārtojusi vairāk nekā 20 gadus vecu Latvijas čempionāta rekordu.