Baltijas volejbola līga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "DU/Ezerzeme"

Pirms RTU/Robežsardze/Jūrmala un Daugavpils Universitāte/ Ezerzeme vienību mača šķita, ka favorīti būs mājinieki. Kā nekā – pirms nedēļas Superkausā trijos setos pieveica Jēkabpils Lūšus. Tomēr daugavpilieši izrādījās ciets rieksts. Pirmajā setā, iegūstot vadību tā vidū, Ezerzemes volejbolisti uzvarēja ar 25-21. Otrajā setā viss izšķīrās, kad pie rezultāta 6-6, RTU veica izrāvienu 11-2, ko īpaši sekmēja lieliska bloka darbība. Un mājinieki revanšējās ar 9 punktu pārsvaru. Trešais sets izvērtās līdzīgs iepriekšējam – ar agresīvām servēm un bloku Robežsardze volejbolisti seta vidū nosvēra svaru kausus savā pusē – 25-17. Ceturto setu ar 6-2 vadību uzsāka mājinieki. Taču daugavpilieši spēli izlīdzināja, un paši izvirzījās priekšā pretiniekiem. Tas arī viņiem palīdzēja uzvarēt setu ar 25-23. Piektajā setā galotnē ar 12-8 vadībā bija latgalieši, taču RTU nepadevās liktenim, un spēja izraut uzvaru setā ar 16-14, bet visā mačā ar 3-2.