Latvijas Virslīga futbolā. FK "Spartaks" - "Riga FC"

Pirms šīs spēles Spartaka un Rīga FC tabulā šķīra 7.vietas un 51 punkts. Kas likās ir debesis pret zemi. Tomēr kopumā, lai arī bija jūtas rīdzinieku pārsvars, tas nebija nomācošs. Toties viesi daudz labāk izmantoja savas izdevības, demonstrējot savu meistarības pārākumu. Līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 11 minūtes, kad argentīnietis Luiss Toress panāca 1-0 viesu labā. Puslaika vidū pēc stūra sitiena horvāts Hrvoje Babec pārsvaru dubultoja, bet neilgi pirms pārtraukuma brazīlietis Douglas Aurelio noapaļoja to uz 3-0 Riga labā. Spēles liktenis bija skaidrs. Tāpēc otrajā puslaikā viesi savu pārākumu mazināja, un arī arī mājinieki biežāk apdraudēja rīdzinieku vārtos. Vienā no šādām epizodēm Spartaka kapteinis Oļegs Laizāns ar skaistu tālsitienu vienus vārtus atguva. Turpinājumā izdevības bija abām komandām, bet rezultāts vairs nemainījās, un ar 3-1 uzvaru izcīnīja vicelīderi Riga FC.

Intervija - Raivis Jurkovskis, “Riga FC” kapteinis

Pēc uzvaras Rīgas klubs samazināja savu atpalicību no valmieriešiem līdz 2 punktiem. Tiesa, līderiem ir vēl viena spēle rezervē.