«VEF Rīga» jaunās sezonas plāni un sastāvs

Gatava jaunajai sezonai mūsu pašlaik labākā basketbola klubu komanda vīriešiem «VEF Rīga». Sezona Latvijā, Igaunijā un FIBA Čempionu kausā, budžets būšot ap 1,4 miljoniem eiro. Par sastāvu un mērķiem jaunajā sezonā Andris Auziņš.

Latvijas čempionvienības “VEF Rīga” mērķi šogad ir tādi paši kā pērn – jāizcīna trīs tituli – Latvijas - Igaunijas līga, Latvijas līga un Latvijas kauss. Latvijas - Igaunijas līgā gan to izdarīt būs daudz grūtāk, jo šosezon pie mums spēlēs arī ukraiņu basketbola flagmanis “Prometej”. Tāpat “VEF Rīga” grib turpināt sevi pierādīt Čempionu līgā.

Intervija - Gatis Jahovičs, “VEF Rīga” prezidents

“VEF Rīga” sastāvs šogad bez lielām izmaiņām - atkal jauni amerikāņu viesspēlētāji, kuri būs jāiepazīst, bet izdevies saglabāt visus Latvijas basketbolistus, kas jau bija komandā pērn. Arī Kristeru Zoriku par kuru bija interese no Eiropas klubiem.

Intervija - Jānis Gailītis, “VEF Rīga” galvenais treneris

Arī šogad “VEF Rīga” turpina sadarbību ar Stradiņa universitāti – līgu zemāk spēlē RSU komanda, kas kļūst par pilnvērtīgu “VEF Rīga” fārmklubu, RSU komandu turpinās vadīt Kristaps Zeids, kurš strādā arī ar Latvijas jauniešu izlasēm.

Latvijas - Igaunijas līga sāksies pēc nedēļas - atklāšanas spēle Liepājā, kur vietējie liepājnieki pie sevis uzņems tieši “VEF Rīga”. Starpsezonā no Liepājas uz “VEF Rīga” pārnāca Liepājas talants Roberts Bērziņš.