Latvijas hokeja Virslīga "Dinamo Riga" - HK "Mogo/LSPA"

Ilgi gaidītā spēle sākās ļoti piesardzīgi. Bija pagrūstīšanās, bet labu momentu ļoti maz. Pirmajā periodā divas iespējas neizmantoja Mogo hokejisti. Bezvārtu rezultāts noturējās līdz par otrā perioda vidum. Kad traumu guva Dinamo vārtu vīrs Jānis Auziņš. Viņa vietā stājās Kārlis Zakrevskis. Iespējams tam bija nozīme un Elviss Želubovskis guva vārtus Mogo labā. 5 sekundes pirms perioda beigām Gustavs Bergs līdzīgā stilā panāca 2-0. Trešās trešdaļas vidū Dinamo vārtsargs nesapratās ar aizsargiem, un to izmantoja Mogo uzbrucējs Artūrs Ozoliņš. Lai glābtu spēli Dinamo nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Zigmārs Zīle 4-o reizi radīja ripu tukšos vārtos. Spēles liktenis bija skaidrs. Pēdējās minūtēs abas komandas vēl apmainījās ar vārtu guvumiem, kas summā deva Mogo uzvaru ar 5-1.

Intervija - Elviss Želubovskis, HK “Mogo/LSPA” uzbrucējs

Mogo hokejistiem tas ir otrais panākums 2 spēlēs, un viņi ar Rīgas klubu dala līderu godu.