Latvijas forbola Virslīga "Lekrings" 8:4 "Rubene"

Sezonas atklāšanas spēlē tikās divi pērnās sezonas spēcīgākie klubi – Cēsu Lekrings pret Kocēnu Rubeni. Lekrings starpsezonā varbūt pat kļuvis spēcīgāks, kamēr Rubenei uz pirmo spēli gados ļoti jauns sastāvs. Tas netraucēja vicečempioniem Rubenei sākumā panākt 3:1, vēlāk arī 4:3. Lekrings vadību ieguva vien otrās trešdaļas viducī – kad dvīņubrāļi Rajecki vārtu guvumus izkārtoja Zvīnim un Berkoltam – 5:4, bet periods noslēdzās 6:4 cēsniekiem par labu. Rubenes cerības pacīnīties par uzvaru pazuda, kad Jānis Rajeckis guva divus vārtus pēc kārtas skaitliskajā vairākumā – 8:4 astoņkārtējiem čempioniem kārtējā sezona sākta ar uzvaru – Jānim Rajeckim trīs gūti vārti.

Intervija - Jānis Rajeckis, FK “Lekrings” aizsargs

Jaunajā florbola Virslīgā šogad par čempiontitulu cīnās 11 komandas – tika daudz nav nevienā citā komandu sporta veidā Latvijas augstākajā līgā.