Latvijas U-18 hokeja izlase

Latvijas U-18 hokeja izlase uzsākusi gatavošanos gaidāmajam pasaules čempionātam 1.divīzijā.

Pēc paplašinātās U18 izlases kandidātu caurskates, uz treniņnometni uzaicināti 37 hokejisti. Pagaidām kopā ar komandu nav Maksims Ponomarenko un Dāvis Zembergs, kuri vēl aizvada izslēgšanas spēles savos klubos.

Gatavošanās čempionātam ilgs divas nedēļas. Viskuplāk pārstāvēti “Dinamo Juniors” un HK “Rīga” klubi – attiecīgi ar 7 un 5 hokejistiem.

13 spēlētāji ikdienā pārstāv ārzemju klubus – 5 ASV, 4 Zviedrijas, bet pārējie spēlē Norvēģijā, Austrijā un Šveicē. Diemžēl komandai nepalīdzēs talantīgais Haralds Egle, kuram ir lauzta roka.

Sinhrons - Ēriks Miļuns, Latvijas U-18 hokeja izlases galvenais treneris

Šajā nometnē lielākais uzsvars tiks likts uz spēlētāju fiziskās kondīcijas uzlabošanu, kā arī uz taktisko sagatavotību. Treneris uzsvēra, ka tieši fiziskā sagatavotība ir ļoti svarīga un tā puišiem ir ļoti atšķirīga, jo viņi spēlē dažāda līmeņa komandās.

Ēriks Miļuns nevēlējās izcelt nevienu hokejistu un norādīja, ka izlasē līderis var būt jebkurš.

Pasaules čempionāts 1.divīzijas A grupā no13. līdz 19. aprīlim norisināsies Francijā. Bez mājiniekiem mūsu izlases pretinieces būs Kazahstānas, Baltkrievijas, Norvēģijas un Itālijas izlases. Vietu Elites divīzijā nodrošinās tikai grupas uzvarētāji.

Sinhrons - Salvis Balandīns, Latvijas U-18 hokeja izlases vārtsargs

Jau piektdien un sestdien Tukumā U-18 izlase aizvadīs pārbaudes spēles ar hokeja klubu “Rīga”. Savukārt uz Franciju puiši dosies 11. aprīlī.

Komentāri

Kategorijas