RFS pirmajā UEFA Konferences kvalifikācijas pirmajā mačā spēlē neizšķirti

UEFA Konferences kvalifikācijas izslēgšanas spēles pirmajā mačā RFS uzņēma Ziemeļīrijas vienību "Linfield". Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Futbola klubs RFS spēlē par Eirokausu grupu turnīru Skonto stadionā uzsāka dueli ar Ziemeļīrijas čempioni “Linfield”. Mača pašā sākumā bumbas kontrole vairāk piederēja Linfield futbolistiem, taču drīz vien kontroli pārņēma rīdzinieki. Spēles 14. minūtē pēc stūra sitiena RFS lieliska iespēja atklāt mača rezultātu, bet Alfuseinijs Džata bumbu raidīja virsū Linfield vārtsargam. Trīs minūtes vēlāk Petra Mareša sistā bumba soda laukumā trāpa pa oponenta roku. Sekoja 11 metru soda sitiens, kuru RFS neizmantoja. Vairākas vārtu gūšanas iespējas sev un partneriem izveidoja Tomašs Šimkovičs, kurš aizvdīja otro spēli pēc atgriešanās galvaspilsētas rindās. 38. minūtē pēc “Linfield” pretuzbrukuma, Stefens Falons saņēma piespēli Pāvela Šteinbora sargāto vārtu priekšā un neapstādinot bumbu raidīja to vārtos - 0:1. Puslaika izskaņā Sedrikam Kuadio iespēja Linfield vārtu priekšā, bet moments nerealizēts. Puslaiks noslēdzās ar viesu pārākumu 1:0.

Tuvojoties otrā puslaika pusei, īsā laika sprīdī RFS izpildīja divus stūra sitienus.Taču 4710 līdzjutēji piesauktos RFS vārtus tā arī nesagaidīja. 70. minūtē Linfield spēlētājs Džoels Kūpers veikli aizskrēja uz RFS vārtiem un pēc sitiena pa stabu bumba atrada vietu vārtos. RFS līdz mača izskaņai vēl bija pāris vārtu gūšanas iespējas, vien divas minūtes pirms pamatlaika beigām RFS spēlētāji vienus vārtus atguva. Precīzs bja Kevins Frīsenbihlers. Taču tas nebija viss, kompensācijas laika piecās minūtēs RFS izlīdzināja rezultātu, rīdzinieku varonis bija Žiga Lipuščeks. Spēles gala rezultāts 2:2.

Intervija - Andrejs Zjuzins, RFS spēlētājs

Rezultātu mājinieki nespēja izlīdzināt un mačs noslēdzās ar rezultātu 1:2 Linfield labā. Atbildes spēli viesos RFS aizvadīs 25. augustā.