SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāts

Kauguru mākslīgā seguma laukumā Jūrmalas futbolisti uzņēma Rīgas Daugavas komandu. Pirmajā kārtā abas vienības piedzīvoja neveiksmes. Šīs dienas spēlē pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā, kurā bīstamas epizodes pie vārtiem radās ļoti reti. Tāpēc atpūtā ejot, rezultāts 0-0 bija visnotaļ likumsakarīgs. Pēc pārtraukuma futbolisti atdzīvojās un no aizsardzības akcenta pārgāja uz uzbrukuma futbolu. Ja laukuma saimniekiem uzbrukuma spēku veidoja leģionāri Djego Silva un Kevis Gisi, tikmēr Daugavas rindās to darīja pašmāju futbolisti. Tā vairākas izdevības radās Edgaram Kārkliņam, taču pietrūka precizitātes vai lieliski spēlēja vārtsargs Igors Labuts. Arī viņa kolēģis otrajā pusē Jānis Krūmiņš bija nepārspējams. Izšķirošie notikumi risinājās pašā galotnē. Vispirms par atkārtotu dzelteno kartīti noraidījumu no laukumu nopelnīja jūrmalnieks Ivans Gluško. Tūlīt pat par spēli ar roku 11 soda sitienu nopelnīja mazākumā spēlējošie mājinieki, un Huans Manuels Hernandess negaidīti panāca 1-0. Taču tas nebija viss. Izmisīgu uzbrūkot rīdziniekiem, jau kompensācijas laikā Tads Markevičs ar galvu panāca izlīdzinājumu. Tātad spēle beidzās neizšķirti 1-1.