Eiropas čempionāts handbolā U18 Latvija - Turcija

Eiropas čempionātā handbolā jauniešiem Rīgā Latvijas izlasei šovakar otrA spēle, pret spēcīgo Turciju. Latvijai uzvara pašā galotnē 33-32. Par spēli plašāk Andris Auziņš.

Eiropas čempionāta otrajā spēlē Latvijas U-18 handbolistiem pret fiziski spēcīgajiem turkiem atkal izdevās uz aizsardzību balstīts sākums – pirmais puslaiks izcils vārtsargam Nikam Lagzdam un Latvijai puslaikā +1. Diemžēl Arnolda Straumes vadītā komanda palikusi tikai ar vienu kreili, jo jau tā garo savainoto spēlētāju sarakstu papildināja Valdis Kalniņš. Pēc atpūtas Latvijas aizsardzība pašķīda un piecas minūtes pirms beigām turkiem +2, kapteinis Rogonovs gan pāris sekunžu laikā ar viltību un veiklību abus vārtus atguva, bet pēdējā minūtē Latvijai +1, lai gan Lagzdam vairs tik daudz atvairījumu nebija, izšķirošo metienu vārtu vīrs atvairīja emocionāla uzvara Latvijai 33:32.

Intervija - Niks Lagzda, Latvijas U-18 handbola izlases vārtsargs

Rītdien Latvijas jauniešiem brīvdiena, bet pēdējā grupu turnīra cīņa ceturtdien pret Ziemeļmaķedoniju.