sestdiena, 1. oktobris

Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Ar videospēles palīdzību vāc līdzekļus kaķiem

Plašu popularitāti pasaulē ieguvusi videospēle, kuras galvenais varonis ir klaiņojošs kaķis. Aktīvisti šo izklaides iespēju izmanto arī lai vāktu līdzekļus reāliem dzīvniekiem.

    Šī ir piedzīvojumu spēle, kurā jūs esat klaiņojošs kaķis. Tāpēc bija jēga darīt kaut ko pozitīvu, kas vienlaikus palielinātu interesi par jauna mājdzīvnieka adopciju, nevis nopirkšanu.

      Spēlētāji kopā ar pieredzes bagāto kaķi klejo pa industriālu vidi, ēku jumtiem, nolaižas pazemē un nodarbojas ar šiem dzīvniekiem citām raksturīgām lietām, kā arī risina mīklas un izvairās no ienaidniekiem. Spēle diezgan precīzi atspoguļo četrkājaiņu reālo uzvedību, jo 80 procenti no izstrādātājiem ir kaķu īpašnieki vai mīļotāji, bet kā prototips galvenajam varonim kalpoja dzīvs ruds mincis. Tiešsaistes spēles, kuras izmanto labdarībai nav nekas jauns, bet tomēr tās popularitāte pārspēja visas radītāju cerības. Jau debijas dienā tā bija 4. populārākā, un interese nemazinājās. Spēlētāji tiešsaistē arī vāc līdzekļus dzīvnieku patversmēm un labdarības organizācijām. 

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]