Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - SK "Super Nova"

Latvijas futbola Virslīgā ļoti rezultatīvi tika aizvadīts divu tabulas lejasgalu vienību duelis - Jūrmalas “Spartaks” pret Salaspils “Supernovu”. Kā nekā - kopā tika gūti pieci vārti. Jau spēles 4.minūtē viesus vadībā izvirzīja Marko Regža. Bet pēc nedaudz vairāk kā 10 minūtēm spartakietis Leonardo Doš Santoš panāca izlīdzinājumu. Vēl pēc brīža “Supernovu” atkal vadībā izvirzīja pieredzējušais Eduards Višņakovs, panākot 2-1 viesu labā. Uz to atkal sekoja jau minēta Santoša atbilde – otro gūtie vārti spēlē, un pēc pirmā puslaika neizšķirts 2-2. Cīņas atrisinājums tika sagaidīts apmēram 15 minūtes pirms beigu svilpes, kad izcēlās viesu futbolists Ņikita Skļarenko. Līdz ar to dramatisku uzvaru ar 3-2 izcīnīja “Supernovas” futbolisti, sagādājot jūrmalniekiem nepatīkamu zaudējumu savā laukuma. Panākums gan salaspiliešiem vēl neļāva aizbēgt no tabulas pēdējās 10.vietas.