Nordea maratons

Pamazām arī pie mums sākusies skriešanas sezona. Jau 18. maijā norisināsies gadskārtējais Nordea Rīgas maratons.

Šī gada galvenais skrējiena jaunums ir  tas, ka trases ietvers Brīvības ielu un īpašo Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas projektu "Brīvības ielas kultūras kilometrs". Brīvības un Elizabetes ielu krustojumā uzstāsies Latvijā labi zināmi mūziķi, kuri izpildīs pēdējo simts gadu populārākās Latvijas kompozīcijas. Muzikālus uzvedumus piedāvās arī ārzemju mākslinieki, tādējādi simbolizējot maratona starptautisko vērienu.

Sinhrons - Aigars Nords, “Nordea” Rīgas maratona organizators

Arī šogad maratona dalībniekiem būs īpaši krekli, to  dizaina autors ir viens no labākajiem Latvijas māksliniekiem Ilmārs Blumbergs.

Kā ierasts dalībnieku izvēlei ir pieejamas četras distances - maratona, pusmaratona, kā arī desmit un piecu kilometru distances. Protams būs iespēja sacensties arī komandu vērtējumā.

Skrējienā piedalīsies Latvijas labākie maratonisti Jeļena Prokopčuka un Valērijs Žolnorēvičs. Trasē varēsim vērot arī augstākā līmeņa vieglatlētus, kuri veikuši maratona distanci ātrāk par 2 stundām un 10 minūtēm.  Organizatori prognozē, ka šogad maratonā piedalīsies no 20 līdz pat 25 tūkstošiem skrējēju.

Kā ierasts arī šogad ik svētdienu Mežaparkā norisināsies maratona koptreniņi. Pirmais no tiem jau šo svētdien.

Dalībai maratonā ir iespējams pieteikties līdz 17.maijam, piesakoties oficiālajā mājaslapā nordearigasmaratons.lv un "Nordea" bankas klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.

Komentāri

Kategorijas