среда, 7. декабря

Vārda dienas: Dzirkstīte, Anta, Antonija

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

“Valmiera FC” treniņš pirms UEFA Eiropas konferences līgas spēles ar “Škendija”

Rītvakar UEFA Eiropas konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtas pirmās spēles aizvadīs Valmiera, Liepāja un Riga FC. Par to kas mūs sagaida stāsta Matīss Timofejevs.

Valmiera savu otro piegājienu uz Eiropas skatuves sāks Daugavas stadionā Rīgā, jo Daliņa stadions neatbilst UEFA prasībām. Pretiniekos Ziemeļmaķedonijas “Škendija”, kuru pērn divreiz uzvarēja Riga FC.

Intervija - Jurģis Kalns, “Valmiera FC” galvenais treneris

Valmiera aizvada lielisku Virslīgas sezonu, līdz šim piedzīvoti vien 2 zaudējumi un 1. vieta tabulā. Arī sastāvs ir teju nemainīgs – ierindā ir turnīra labākais vārtu guvējs Raimonds Krollis, rezultatīvais klumbietis Kamilo mena un citi līderi. Jautājums ir vien par iepriekš savainotā japāņa Daisukes Jokotas gatavību.

Intervija - Jurģis Kalns, “Valmiera FC” galvenais treneris

Škendijas komandas spēlētāji ir gan vecāki gan pieredzējušāki. Viņu vidējais vecums ir 24 gadi, kamēr Valmierai vien 21 gads.

Intervija - Jurģis Kalns, “Valmiera FC” galvenais treneris

Vissarežģītākais pretinieks no Latvijas komandām rītvakar būs Liepājai, kas uzņems nupat UEFA ČL grupas turnīrā spēlējušo Šveices Young Boys. Bet Riga FC viesos spēlēs pret Slovākijas “Ružomberok”, rīdzinieki ir dueļa favorīti.