Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - FK "Metta"

Turnīrā 9. vietā esošais Jūrmalas Spartaks uzņēma divas vietas augstāk esošo Mettu. Kopā ar Mettiešu faniem viesus atbalstīja arī Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis, viņa brālis Normunds ir Mettas kapteinis. Lai arī pirmajā savstarpējā spēlē ar 2-0 uzvarēja rīdzinieki, šovakar mačs bija līdzīgs. Mettiešus skaistā lēcienā glāba Jānis Beks. Bet Artjoms Puzirevskis ātrā pretuzbrukumā skaisti pārcēla bumbu pāri Dāvim Ošam un izvirzīja Mettu vadībā ar 1-0. Spartaks atbildēja momentā maestro Oļegs Laizāns ar skaistu tālšāvienu panāca 1-1. Tomēr šī vakara diriģents bija Artjoms Puzirevskis - viņš bija veiklākais vārtu priekšā un guva vārtus ar galvu. Metta priekšā ar 2-1.

Pēc pārtraukuma lieliem apgriezieniem uz priekšu metās Spartaks! Vispirms Daniils Skopenko izniekoja iespēju, bet tad sākās nigērieša Oguniji uguņošanas šovs! Minūtes laikā viņš guva divus vārtus. Abus skaistā veidā - turklāt tos izkārtojot pats sev. Līdz ar to Spartaks pārņēma vadību ar 3-2. Metta metās atspēlēties, bet iekrita pretuzbrukumā - atkal lieliski individuāli nospēlēja Oguniji - viņš guva savus trešos vārtus spēlē un palielināja jūrmalnieku pārsvaru līdz 4-2. Pēc šāda pavērsiena Metta vairs neatguvās. Spartakam uzvara ar 4 -2.