Schenker līgas Latvijas čempionāts volejbolā

Biolars/Jelgava un Poliurs/Ozolnieki duelī šodien varēja noskaidroties sērijas uzvarētāji. Ar piebildi, ja vien uzvaru gūtu Biolars volejbilisti, kas bija laukuma saimnieku statusā. Ar šādu perspektīvu neapmierināti bija Ozolnieki, kas jau, uzvarot pirmo setu ar 25-19, apliecināja, ka netaisās pretiniekiem griezt ceļu. Otrajā setā, gan jelgavnieki spēja revanšēties. Taču nākamajos setos vairāk vai mazāk Poliurs spēlētāji kontrolēja cīnas gaitu, uz ko Biolars tā arī neatrada pretargumentus. Viesu rindās īpaši izcēlās Gatis Garklāvs un Kārlis Volodins. Uzvaras setos ar 25-20 un 25-17 deva Ozolniekiem panākumu spēlē ar 3-1. Tādējādi visā pusfinālsērijā rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Intervija - Gatis Garklavs, "Poliurs/Ozolnieki" uzbrucējs

Izšķirošā piektā spēle, kas noskaidros "RTU/Robezsardze" volejbolistu pretiniekus finālā, notiks jau rīt Ozolnieku laukumā.