SMScredit.lv futbola virslīga

Kauguru mākslīgā seguma laukumā čempionāta pirmās kārtas spēlē Jūrmalas futbolisti sacentās ar Jelgavas komandu. Par mača galveno personāžu nenoliedzami kļuva viesu uzbrucējs Vladislavs Kozlovs, kurš guva 3 vārtus. Pirmos viņš guva ar galvu 18.minūtē. Tiesa, līdz pārtraukumam jūrmalnieki gan panāca izlīdzinājumu, kad 11 soda sitienu sekmīgi realizēja spāņu pussargs Huans Sančess. Tikmēr Kozlova zvaigžņu stunda turpinājās otrajā puslaikā. Vispirms viņš noslēdza ātru jelgavnieku pretuzbrukumu, kad pozicionāli kļūdījās mājinieku aizsargi. Vēl pēc 10 minūtēm pēc Vladislava sitienu bumba vēlreiz iespurdza Jūrmalnieku vārtu tīklā. Tas viss nodrošināja Jelgavas komandai patīkamu uzvaru ar 3-1.

Intervija - Vladislavs Kozlovs, FC "Jelgava" uzbrucējs

Pēc uzvaras Jelgavas komanda kļuva par turnīra līderi, bet Kozlovs par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.