SMScredit.lv futbola virslīga

Biedrības "Latvijas Futbola Virslīga" ģenerālsponsors arī šogad būs akciju sabiedrības "4finance" uzņēmums "SMScredit.lv". Kompānijas vadība norādīja, ka atbalsts salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu ir pieaudzis. Virslīgai šogad arī jauns tehniskais partneris – visas spēles tiks aizvadītas ar Nike InCyte bumbām, ar kādām spēlē arī Anglijas, Itālijas un Spānijas augstākajās līgās.

Arī šogad izveidota Virslīgas pagājušās sezonas gadagrāmata, bet pirmo reizi radīts DVD video apskats par aizvadīto sezonu.

Šodien beidzās Virslīgas izpilddirektora Emīla Latkovska pārbaudes laiks un nu viņš ir pilntiesīgs biedrības vadītājs.

Sinhrons - Emīls Latkovskis, "SMScredit.lv" Virslīgas izpilddirektors

Šobrīd dalībai jaunās sezonas čempionātā apstiprināti astoņi klubi. Par pašlaik nelicencēto Rīgas "Skonto" un Daugavpils "Daugavas" likteni šovakar lēma Latvijas Futbola federācijas Apelācijas komisija. Lēmums vai šie klubi varēs piedalīties Virslīgas čempionātā tiks paziņots rīt.

Biedrības vadība gan ir gatava aizvadīt sezonu gan 10, gan 9, gan arī astoņu komandu sastāvā. Šobrīd ir izlemts tas, ka pirmajās divās kārtās startēs astoņas komandas. Šī var būt pirmā sezona vēsturē, kad čempionāts tiek uzsākts astoņu komandu sastāvā, bet tiek pabeigts ar deviņām, vai desmit komandām.

Pirmā virslīgas čempionāta spēle tiks aizvadīta rītvakar, kad Liepājā savā starpā tiksies jaunizveidotais FK “Liepāja” un FS “Metta/Latvijas Universitāte”.

Komentāri

Kategorijas