V.I.P. 23. maijs. Otrais pusfināls

Uģis Joksts turpinās izvaicāt Rīgas bāru un restorānu profesionāļus. Kultūras bāra “Sapņi un kokteiļi” komanda vēlas noskaidrot, vai ir iespējams izsapņot pareizās atbildes. Alus darbnīcas “Teika” erudīti vēlas satikt savus amata brāļus neierastā situācijā un pārbaudīt zināšanas. Komandas meklēs atbildes uz jautājumiem par Ukrainu, burāšanu, velosipēdu, vīnu un kalorijām. 

Aija Grīnfogele – komandas kapteine, augstāko izglītību ieguvusi Latvijas universitātē. Šobrīd vada kultūras bāru “Sapņi un kokteiļi” un nodarbojas ar interjera dizainu, brīvajā laikā aizraujas ar gleznošanu, ceļošanu un pirti. Brīvo laiku labprāt pavada ar draugiem un saviem diviem foršajiem bērniem. Iet garās pastaigās ar suni Farelu, kam dots vārds par godu mūziķim Farelam Viljamsam. Savulaik ieguvusi 3. vietu sieviešu rallijā Biķernieku trasē. 

Rihards Rudovičs – “Sapņu un kokteiļu” vecākais bārmenis. Mācījies starptautisko komercdiplomātiju Latvijas universitātē. Absolvējis Rīgas 6. vidusskolu, spēlējis trompeti dažādos orķestros, joprojām brīvajā laikā ar grupu spēlē kāzās, dzied korī “Ogle”, bauda kultūru un ceļo, trīs reizes bijis Ķīnā. Bijis ģitāras skolotājs, mājās ir vairāk nekā 10 mūzikas instrumenti. Ir klātienē vērojis vēsturisku NBA spēli Amerikā. 

Līva Toniņa – augstāko izglītību reklāmas jomā ieguvusi Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA. Profesionālais aicinājums kultūras un izklaides industrijā atradis Līvu pats, sākotnēji “Sapņos un kokteiļos”, vēlāk koncertu aģentūrā. Brīvajā laikā labprāt ceļo, slēpo un garšīgi paēd. Grib mieru pasaulē, vasaru un ārzemju grupu koncertus. Šobrīd dzīvo mājās ar gadu veco dēliņu Jonatanu. 


Jānis Pumpiņš – komandas kapteinis, alus darbnīcas “Teika” dibinātājs. Ikdienā strādā par juristu Latvijas Darba devēju konfederācijā, pārstāvot darba devēju, uzņēmēju intereses. Kā jurists specializējas darba tiesību jautājumos. Brīvajā laikā aizraujas ar golfa spēlēšanu, alus izzināšanu. Divu bērnu tēvs. 

Mārtiņš Andžs – kapteiņa draugs un kolēģis. Alus darbnīcas “Teika” dibinātājs. Pētnieks Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūtā. Patīk neko nedarīt, bet, kad darīt, tad visu un uzreiz. Sirdij tuva ir būvniecības tēma un kulinārija. Mārtiņa hobijs ir piparu audzēšana, kā arī dažādu marinējumu eksperimentu veikšana. Gadījumā, ja nepieciešama konsultācija par kokiem, to apstrādi un citām ar tiem saistītām lietām, Mārtiņš būs īstais cilvēks, pie kura vērsties. 

Andžejs Mickēvičs – kapteiņa kolēģis. Alus entuziasts. Izbauda darbu bārā, jo patīk komunikācija ar cilvēkiem un dinamiska darba atmosfēra. Brīvajā laikā patīk eksperimentēt ar ēst gatavošanu, doties garākās pastaigās, klausoties mūziku, vai noskatīties kādu filmu. Uzskata, ka alus ir stāstu dzēriens, tāpēc nekad klientiem neatteiks klausīties dēku stāstos. Sociālās vietnes “Twitter” entuziasts un konkrētu aprindu viedokļu līderis.