Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" - FK "Auda"

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 14. kārtas noslēgumā ''Valmiera'' uzņēma ''Audu''. Spēle norisinājās atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā, Virslīgai tur atgriežoties pēc 19 gadu pārtraukuma. Par spēli mums stāstīs kolēģis Raimonds Gekišs.

Pēc 19 gadu pārtraukuma Jāņa Daliņa stadionā Valmierā atgriezās Latvijas virslīgas spēle. Atjaunotajā stadionā Valmieras futbola klubs turpmāk aizvadīs savas mājas spēles. Vēsturiskajā spēles sākumā mājinieki vairāk centās izmantot iespējas pretuzbrukumos. Atsevišķās epizodēs Audas futbolisti apdraudēja Valmieras vārtus. Tomēr pirmajās 45 minūtēs neviena no komanda neguva vārtus. Valmieras pārsvars izpaudās otrā puslaika ievadā. 58. minūtē Raimonds Krollis atklāja spēles rezultātu, gūstot savus devītos vārtus sezonā, bet četras minūtes vēlāk Ndojs pēc Alvja Jaunzema piespēles dubultoja pārsvaru. Panākums ar 2:0 pret Audu bija valmieriešu desmitā uzvara pēc kārtas. Zīmīgi, ka uzvaru sērija sākta tieši pret Audu.