Nordea sieviešu basketbola līga

Nordea sieviešu basketbola līgas labāko sešiniekā šodien "RTU/Merks" basketbolistes uzņēma Tallinas "Audentes". Par cik rīdzinieces tabulā bija 2 vietas priekšā viešņām, viņām pienācās favorītu statuss. To viņas pilnībā apliecināja arī  laukumā. Tikai pirmā ceturtdaļa pagāja līdzīgā cīņā, jo jau ar otrajām 10 minūtēm iezīmējās laukuma saimnieču pārsvars. Puslaiks beidzās 37-26 viņu labā. Pēc pārtraukuma nekas būtisks nemainījās, un RTU  savu pārsvaru tikai palielināja un bez jebkādiem sarežģījumiem  noveda spēli līdz stabilai uzvarai pār Audentes komandu ar 84-58.

Intervija - Asnāte Fomina, „RTU/Merks” aizsardze

Pateicoties uzvarai, "RTU/Merks" komanda pakāpās uz 3.vietu, apsteidzot Tallinas "ECLEX", kas šodien piekāpās "TTT/Rīga" basketbolistēm.