Latvijas hokeja čempionāts

Pusfinālsērijas rezultāts pirms šīs dienas spēles starp Ozolnieku "Monarch" un Ogres "Kurbads" bija 2-2, tāpēc atkāpties negribēja neviena komanda. Tas izpaudās abu vienību uzvedībā,  un liela daļa pirmā perioda noraidījumu dēļ tika aizvadīta nepilnā sastāvā.

Pirmos vārtus 6.minūtē guva Kurbads uzbrucējs Ronalds Cinks. Tad kādā no epizodēm rokas izvicināja Andis Āboliņš un Dmitrijs Šancevojs – par ko tika noraidīti līdz spēles beigām. Perioda beigu daļā, izmantojot skaitlisko vairākumu, Ozolnieku hokejists Valentīns Feoktistovs panāca izlīdzinājumu. Otrais periods iezīmēja cerību krāsas ogrēniešiem, jo, gūstot savu otros vārtus spēlē, Cinkam, kā arī Renāram Undelim, tablo jau rādīja 3-1 Kurbads labā. Tiesa, līdz pārtraukumam Elviss Želubovskis vienus vārtus atguva, un intriga saglabājās. Pēdējā trešdaļā iespējas gūt vārtus bija abām komandām, taču pietrūka precizitātes. Rezultāts vairs nemainījās, un "Kurbads", gustot uzvaru ar 3-2, svinēja  panākumu visā pusfinālsērijā ar tādu pat rezultātu.