Latvijas futbola Virslīga. FK "Auda" - SK "Super Nova Salaspils"

FK «Auda» un SK «Super Nova Salaspils» otrajā savstarpējā spēlē šosezon intriga noplaka jau pirmajā pusstundā. FK «Auda» futbolisti jau 28. minūtēs izvirzījās vadībā ar 3:0, pierādot to, ka pirmajā komandu tikšanās reizē fiksētais bezvārtu neizšķirts bija neveiksmīga apstākļu sakritība. Visi trīs vārti FK «Auda» sastāvā nolīgtajiem ārzemniekiem – horvātiem un senegālietim, bet rezultatīvas piespēles Latvijas futbolistam Daniilam Ulimbaševam. Arī otrajā puslaikā nekas īsti nemainījās, uz brīdi FK «Auda» panāca pat 4:0, bet izskaņā audiešu aizsardzīb jau sesto reizi pēc kārtas tomēr ielaida vismaz vienus vārtus. Uzvara gan neizpalika 4:1.

Intervija - Iļja Korotkovs, FK “Auda” centra aizsargs

Trīs punkti turnīra tabulā ļauj FK «Auda» nostiprināties Virslīgas piektajā pozīcijā saglabājot cerības uz spēlēšanu Eirokausos nākamsezon.