Pārbaudes spēle hokejā. Šveice – Latvija

Latvijas hokeja izlase sestdien Veinfeldenē aizvada pārbaudes spēli pret Šveices valstsvienību.

Tikai trīs minūtes pēc spēles sākuma Šveice spēja izvirzīties vadībā - ātrs pretuzbrukums, un Dominiks Egli raidīja ripu vārtu augšējā stūrī, apspēlējot Latvijas vārtsargu Ēriku Vītolu. Mājinieki spēja parādīt savu pārākumu uz ledus, kas jau septītājā spēles minūtē atkal rezultējās ar vēl vienu vārtu guvumu - Enzo Korvi raidīja ripu vārtu apakšējā stūrī. Oskars Batņa par pretinieka turēšanu atstāja Latvijas izlasi mazākumā, un to izmantoja  Kalvins Tērkaufs, ar viegli pieskārienu ripai atkal apspēlēja Vītolu, un rezultāts uz tablo jau bija pavisam nepatīkams - 0:3.

Otrās trešdaļas otrajā pusē Jānim Jakam izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un apspēlēt pretinieku vārtsargu, izceļoties ar pirmo vārtu guvumu šajā spēlē. Un pārtraukumā puiši varēja doties mazliet labākā noskaņā.