UEFA Čempionu līgas turnīrs. "Riga FC" - "Malmo FC"

Latvijas čempionvienības «Riga FC» atbildes spēli pret Zviedrijas labāko komandu «Malmo FC» noraudzījās 700 skatītāju. Sākumā futbols vienmuļš pusstundā vien pāris asas epizodes un divi brīdinājumi. aizsardzību noturējām vien pusstundu, kad rezultatīvais horvāts Čolaks izvirzīja vadībā «Malmo FC», kas nozīmēja, ka «Riga FC», lai panāktu vismaz papildlaiku, vajadzīgi vismaz divi vārti. Vienus no tiem atguvām uzreiz pēc pārtraukuma – Soisalo piespēli realizēja Paurevičs 1:1 un cerības dzīvas. Pēc tam gan vairākkārt nācās glābt vienu situāciju pēc otras, lai tikai zviedri neiesistu... Rīga pēdējās minūtēs aktīvi gāja uz priekšu, bet nespēja izmantot pat divas izcilas epizodes uzvarēt divu spēļu summā. 1:1 un tālāk tiek zviedri.

Intervija - Andris Rihters, «Riga FC» galvenais treneris

«Riga FC» Eirokausu sezona gan nav beigusies, Latvijas čempione tiek pārcelta uz Konferences līgas 2. kārtu!