Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "Rakvere Tarvas"

Ogrei pamatturnīra noslēdzošajā spēlē tikai uzvara pār Rakveri ļautu izvairīties no Ventspils vai Tallinas Kalev nākšanas pretī cīņā par Final4 . Savās mājās ogrēnieši pret igauņiem bija pamatīgi noskaņojušies – jau pirmajā ceturtdaļā Ogrei +10, realizēti jau pieci tālmetieni, bet turpinājumā Ogre dominēja visos rādītājos un puslaikā +18. Pēc atpūtas mājinieki sāka spēlēt pacietīgāk ne tikai nezaudējot pārsvaru, bet to pat palielinot pateicoties labākai spēlei groza apakšā. Spēlei noslēdzoties 95:75 16. uzvara 26 spēlēs Ogrei dod piekto vietu pamatturnīrā, kas nozīmē, ka cīņā par Final4 Ogrei jāspēlē pret Tallinas Taltech. Kristpam Dārgajam spēlē realizēti visi 10 metieni no spēles un gūti 22 punkti.

Intervija - Kristaps Dārgais, BK “Ogre” uzbrucējs

Labāko astotniekā iekļuva piecas igauņu un trīs Latvijas komandas – VEF, Ventspils un Ogre. Izslēgšanas spēles Latvijas-Igaunijas līgā sāksies 29. martā, bet Finālčetrinieka izspēle no 9. aprīļa Arēnā Rīga!