Latvijas hokeja Virslīga. HK "Zemgale/LLU" 7:1 HK "Olimp/Venta 2002"

Pērn LČ finālā HK «Olimp/Venta 2002» pārspēja tieši “Zemgali”. Šosezon  HK «Zemgale/LLU» uzvarējusi 3 no 4 savstarpējām spēlēm. HK «Olimp/Venta 2002» rindas nupat pastiprinājis Gatis Sprukts, kurš nesen atstāja Ukrainas “Donbas”, bet šodien viņš vēl nebija pieteikumā.

Mača sākumā pilnībā dominēja HK «Zemgale/LLU». Pēc Roberta Jekimova un Edgara Kuldas metieniem 2-0 jelgavnieku labā.

Pēc pārtraukuma HK «Zemgale/LLU» guva vēl 2 vārtus, bet HK «Olimp/Venta 2002» vienus vārtus spēja atgūt panākot 1-4. Noslēdzošajā periodā HK «Olimp/Venta 2002» kļuva bezspēcīgi un rupji. Izcēlās pat masveidīgs kautiņš. Jelgavnieki izmantoja iespējas vairākumā un “Zemgalei” uzvara ar 7 pret 1.

Intervija - Klāvs Veinbergs, HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs

Jau nākamnedēļ sāksies izslēgšanas spēles. Gan HK «Zemgale/LLU», gan HK «Olimp/Venta 2002» ir iekļuvuši pusfinālā.