trešdiena, 6. jūlijs

Vārda dienas: Anrijs, Arkādijs

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

V.I.P. 21. februāris. Otrais pusfināls

Uģis Joksts pirmdienu vakara stundu pielīdzina trīs lielumiem – veiksmei, intuīcijai un prātam. Šajā reizē komandu trijniekus veidos džentlmeņi, kas reiz bijuši “V.I.P.” dalībnieki, bet komanda nav baudījusi uzvaras prieku. 

Uz atkārtotu erudītu dueli savējos ved ekonomists Guntars Vičmanis, Guntars vēlas pabeigt iesākto un uzvarēt finālā! Brāļu Dobelnieku komandu vada Jānis Dobelnieks, iepriekš kapteinis bija vecākais brālis Ģirts, tagad vadoņa loma uzticēta jaunākajam – Jānim.

Guntars Vičmanis – komandas kapteinis. Ekonomisko jautājumu padomnieks ASV vēstniecībā Latvijā. Pēc pirmās dalības “V.I.P.” spēlē ir palikusi nepabeigta darba sajūta, un kopā ar komandas biedriem nolemts, ka jāpieņem Uģa izaicinājums un jāmēģina vēlreiz. Vaļasprieki nemainīgi: ceļošana un kora dziedāšana. 

Ainārs Rutkēvičs – gan kapteiņa konkurents, gan komandas biedrs dažādās erudīcijas spēlēs. Darbs saistīts ar radio un klausītāju informēšanu par visdažādākajām aktualitātēm, brīvajā laikā aizrauj sports, grāmatas un labi seriāli. Piedaloties “V.I.P.”, cer, protams, rast pozitīvas emocijas, bet pirmais uzdevums būtu nenolaist zemāk pašu pirmajā dalības reizē uzlikto latiņu.

Jānis Stepītis – Pūķa gadā dzimis vērsis, kurš sava mūža pirmos 18 gadus nodzīvoja īpašā vietā – 1 pilsēta, 2 valstis, bet kopš 1994. gada rudens var saukt sevi par rīdzinieku. Augstskolā ieguvis politologa diplomu, bet pēdējos 17 gadus dzīve ir bijusi saistīta ar hokeju. Pašam šķiet, ka ir gana sabiedrisks un ar labu humora izjūtu apveltīts. Interesē sabiedriski politiskie notikumi, arī sports – gan aktīvais, gan pasīvais. Patīk dažādas intelektuālās spēles un viktorīnas. Savulaik ir piedalījies 3 dažādās TV spēlēs 3 dažādās televīzijās.


Jānis Dobelnieks – komandas kapteinis. Jaunākais brālis, bet augumā garākais, kā arī mierīgākais un sapņainākais no brāļiem. Praktizējošs advokāts ar specializāciju krimināltiesībās. Ārpus savas aizņemtības profesionālajā darbībā patīk nodoties labu grāmatu lasīšanai. Relaksācijas nolūkos labprāt draugu kompānijā uzspēlē galda spēles, basketbolu vai volejbolu. Tāpat izvēdināt galvu palīdz izbrauciens ar skrituļslidām vai garas pastaigas dabā ģimenes lokā. Patīk eksperimentēt ar dažādām garšām kulinārijā. 

Aigars Dobelnieks – vidējais no brālīšiem, gan pēc vecuma, gan pēc garuma. Laikam vismākslinieciskākais, visromantiskākais un vis vis.... no brāļiem. Ārpus aizņemtās darbadienas ikdienas, labprāt pavada laiku ar ģimeni un bērniem.

Ģirts Dobelnieks – sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā, ikdienā – kāda uzņēmuma biznesa attīstības vadītājs. Vecākais no brāļiem un līdz ar to arī nopietnākais, jo jārāda piemērs jaunākajiem. Arī sāncensības gara uzturētājs saimes sportiskajos pasākumos.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]