Eiropas čempionāta atlases spēle handbolā. Latvija – Bulgārija

Latvijas vīriešu handbola izlase Eiropas čempionāta priekškvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē šovakar pārliecinoši apspēlēja Bulgārijas valstsvienību.

Spēles sākumā mūsu komandai vairāki neveiksmīgi uzbrukumi un divreiz vadībā izvirzījās viesi, taču ar trijiem precīziem metieniem pēc kārtas atbildēja Ņikita Pančenko, kurš deviņās minūtēs guva piecus vārtus, un jau 7:4 Latvijas labā. Turpinājumā mūsu handbolisti pamazām pārņēma spēles grožus savās rokās un pirmo puslaiku noslēdza ar astoņu vārtu pārsvaru 18:10. Otrajā puslaikā mūsu komandas pārsvars drīz vien sasniedza vairāk nekā desmit vārtus un mača liktenis bija izšķirts. Latvijas komandai pārliecinoša uzvara ar 36:23. Uzvarētāja divu spēļu summā iekļūs kvalifikācijas turnīrā.

Intervija - Dainis Krištopāns, Latvijas izlases handbolists

Latvijas izlases labā 11 vārtus guva Nils Kreicbergs, bet 10 vārtus – Pančenko. Rīt abas komandas Dobelē tiksies vēlreiz, spēles tiešraide LTV7 no 14.45.